FILMOHRANÍ – PRO TRAILER VLOŽTE KAFE A PIZZU

V programu


11. 10.

Velký sál, Kino Art

17:30 - 19:00

FILMOHRANÍ – PRO TRAILER VLOŽTE KAFE A PIZZU

Ivo Stružinský

Pro trailer vložte kafe a pizzu

Na pomezí filmu, her a reklamy stojí herní trailery. Krátké, intenzivní dávky hypu elektrizující herní komunity k nadšení. Nebo znechucení. Jaká je realita přípravy herního traileru? Je pravda, že ve virtuálním světě neexistují limity filmařské práce? A dorazí Kojima? Kojima nedorazí, všechno ostatní si řekneme osobně.

Ivo je Senior Video Artist v Bohemia Interactive kde spolu se svým neohroženým týmem krotí nevýslovné hacky a pomocí okultních metod nutí rozpracované verze her, aby se chovaly reprezentativně. Pokud zrovna nepracuje na trailerech, tak rád hraje, nebo fotí na film který pak nikdy nevyvolá.

►►►

FILMOHRANÍ

Do budoucnosti má krátký film našlápnuto báječně! Jednou z oblastí, do které se vydal, je i nekonečný svět digitálních her, které v sobě často ukrývají právě krátké filmy rozličnýchforem. A protože si i my rádi hrajeme, plácli jsme si s festivalem Gamer Pie a rozhodli jsme se spolu tyto možné Budoucnosti poodhalit. Nebudeme však společně věštit z kávové sedliny ani rozjímat nad symboly tarotových karet, těšit se můžete na hosty, jejichž minulost, přítomnost i budoucnost je spojená s vývojem her.

Po celou dobu festivalu také můžete zhlédnout interaktivní film, zahrát si hry, které koketují s filmem nebo si užít technologii VR.

► Kids
► Interande
► Cibele